Ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej i w równy sposób korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl  (zakładka DZIECKO) oraz GENERALI T.U. S.A. strona www.bezpieczni.pl (zakładka UBEZPIECZENIA DZIECI). Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do ich  oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl lub Bezpieczni.pl , gdzie Rodzic spośród kilku wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalne linki umożliwiające Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

https://bezpieczny.pl/20046                  https://bezpieczni.pl/20046

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl i Bezpieczni.pl jest możliwość – w ramach jednej polisy – ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl i/lub Bezpieczni.pl zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 20046 obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

WAŻNE W powyższych ubezpieczeniach nie czeka się na ZAKOŃCZENIE LECZENIA.

Ubezpieczenie można zawrzeć w każdym momencie i od tego momentu się ono rozpoczyna.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl i Bezpieczni.pl prosimy o kontakt z :

JACEK ORLIK       Tel. 782 757 176           KOD OPIEKUNA(10% RABATU)  20046

maile: jorlik@bezpieczny.pl  i  jorlik@bezpieczni.pl

Close Menu