mgr Małgorzata Pielecka-Sikorska

Dyrektor Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego
oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSEI

Kontakt: Malgorzata.Pielecka@wsei.lublin.pl 
Tel. 81 749-32-35

mgr Damian Burdzań

  • Media
Kontakt: dburdzan@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Jolanta Deszcz-Pudzianowska

  • Kultura i sztuka

Kontakt: jdeszcz@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Teresa Dąbek

  • Wiedza o społeczeństwie
Kontakt: tdabek@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Małgorzata Drzewiecka 

  • Język niemiecki

Kontakt: edrzewiecka@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

 

mgr Joanna Fałek

  • Język angielski

Kontakt: jfalek@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

ks. mgr lic. Mirosław Flak 

  • Religia

Kontakt: mflak@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

dr Marzena Golan

  • Język polski
  • Historia i społeczeństwo
  • Wychowawca 2i

Kontakt: mgolan@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Marcin Jaskuła

  • Matematyka

Kontakt: mjaskula@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Ewa Klimowicz

  • Język polski

Kontakt: eklimowicz@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

dr Leszek Kolanowski 

  • Geografia
  • Edukacja dla bezpieczeństwa

Kontakt: lkolanowski@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Gabriela Kowalczyk

  • Fizyka
  • Przyroda

Kontakt: gkowalczyk@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Monika Kozak

  • Język polski
  • Wychowawczyni 3ip

Kontakt: mkozak@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

trener Izabela Krupka

  • Zajęcia taneczne

Kontakt: ikrupka@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

trener Jacek Kurek

  • E-sport

Kontakt: jkurek@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Dariusz Kwiatkowski

  • Muzyka
  • Informatyka
  • Grafika rastrowa i wektorowa
  • Opiekun chóru

Kontakt: dkwiatkowski@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr inż. Elżbieta Macuba

  • Psycholog szkolny
  • Mediator w sprawach osób nieletnich

Kontakt: emacuba@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Sławomir Macioszek

  • Historia
  • Historia i społeczeństwo

Kontakt: smacioszek@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Ewa Marzycka-Bogudzińska

  • Matematyka
  • Chemia
  • Wychowawczyni 1i

Kontakt: emarzycka@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Rafał Moczadło

  • Informatyka
  • Programowanie w języku Python

Kontakt: rmoczadlo@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Marta Niedzielska

  • Biologia

Kontakt: mniedzielska@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Halina Pasichnyk

  • Język angielski
  • Wykładowca akademicki

Kontakt: hpasichnyk@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Jerzy Prażmo

  • Wychowanie fizyczne

Kontakt: jprazmo@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

dr Sylwia Skrzypek-Ahmed

  • Podstawy przedsiębiorczości
  • Ekonomia w praktyce
  • Doradztwo zawodowe
  • Wykładowca akademicki

Kontakt: sahmed@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Krzysztof Woźniak

  • Cyberbezpieczeństwo
  • E-sport
  • Opiekun samorządu szkolnego
Kontakt: kwozniak@poczta-liceum.wsei.lublin.pl

mgr Wiesława Wrzesińska

  • Język rosyjski

Kontakt: wwrzesińska@poczta-liceum.wsei.lublin.pl